top of page

LED  ПІДЛОГИ

Ми виробляємо  під  замовлення різні варіанти світлодіодної підлоги  для дискотек, нічних клубів, ресторанів, презентацій,  виставок та  шоу-програм.

СВІТЛОДІОДНІ ПІДЛОГИ

Конструкцію led підлоги, її форми та габарити, а також управління та живлення ми розробляємо строго індивідуально, під конкретне Технічне завдання Замовника. Можливе виготовлення інтерактивної підлоги, збірно-розбірної підлоги, круглої або овальної форми, з горизонтальною установкою або під кутом, у вигляді відео-стіни або стелі. Для нас немає обмежень та складнощів!

Завдяки модульності, конструкція може бути змонтована в будь-якому приміщенні, а також під навісами або на відкритих майданчиках.

Чим наша світлодіодна підлога  відрізняються від інших:

1. Завдяки частоті  оновлення кадрів 3840 Hz, наші led підлоги  має стабільну та чітку  передачу зображення.  

2. Після калібрування наші led підлоги  передають  яскраве та контрастне  зображення рівномірно по всій поверхні.  

3. Світлодіодні підлоги  – це рішення, яке дозволить  Вам повною мірою  поринути  в реальний  світ завдяки нашим професійним відео технологіям обробки зображення.  

4. Світлодіодні підлоги  є ідеальним рішенням для нічних клубів, караоке, ресторанів, презентацій та виставок, шоу-програм  і т.п.

5. Можливість обслуговування підлоги  із зовнішньою  сторони.

Світлодіодна продукція компанії MEDIA DISPLAY  відповідає всім українським та світовим  нормам якості та безпеки. Перед відправкою клієнту, наша продукція проходить кілька рівнів контролю якості. На відміну від, зовні практично невідмінних, екранів конкурентів, наші екрани збираються із спеціально протестованих комплектуючих, які пройшли ретельно  відбір серед сотень виробників  за кордоном.

Ми гарантуємо  виконання всіх необхідних робіт:

  • розробка проектних документів;

  • доставка екрана;

  • виробництво металевих конструкцій для кріплення екрану;

  • монтажні роботи та роботи з налаштування екрана;

  • первинне навчання персоналу;

  • гарантійне та подальше обслуговування.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДІОДИ

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

LED ПІДЛОГА ВІД MEDIA DISPLAY

3D-Video-Dance-Indoor-P3-9-LED-Floor-for-Rental-and-Fixed-Installation-FI3-9-.webp

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові  принципи  нашого підприємства  -якісний  сервіс та адекватні  ціни.

Ми чудово розуміємо,

що наша продукція має служити  не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page