top of page

ГНУЧКИЙ 
СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

Це  легкий  та гнучкий  світлодіодний продукт, який допомагає  відобразити  відео на поверхні  будь-який геометричний  форми з можливістю  застосування як на вулиці, так і всередині приміщень.

ГНУЧКИЙ СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН

светодиодная-колонна.jpg

АРТ-ІНСТАЛЯЦІЇ ТА ДЕКОРАЦІЇ

В даний час багато архітекторів і дизайнерів хочуть  щоб їх об'єкти виглядали унікальними, тому для реалізації їх ідей ми використовуємо гнучкі  світлодіодні  екрани  (Вигнутий світлодіодний дисплей). Гнучкий  модуль  легко впишеться в будь-яку архітектурну форму, зберігаючи при цьому всі характеристики  звичайний світлодіодний екран.

ГНУЧКИЙ МОДУЛЬ

Гнучкий світлодіодний  екран складається із спеціальних модулів з магнітними точками кріплення, що дозволяє встановити їх на будь-яку  металеву  поверхню і зробити будь-яку форму.  Ви можете створювати дивовижні інсталяції.  вигнуті, круглі, вільної форми.  Доступний крок пікселя: 2 мм, 2,5 мм,  3  мм, 4 мм,  5мм. Використовується  для прокату на концертах, телестудіях, на сцені, декораціях та виставках.

гибкий-модуль.jpg
гибкие-экраны.jpg

ОСОБЛИВОСТІ ГНУЧКИХ ЕКРАНІВ

• У виробництві гнучких екранів використовуються якісні smd світлодіоди, які встановлюються на  спеціальний  модуль, показуючи яскраве  і чітке зображення як звичайний світлодіодний екран. 
• З частотою оновлення більше 1200 Гц зображення не мерехтить, підходить для професійного використання. 
• Модуль  гнучкий, що робить його придатним для всіх видів неправильних форм, таких як кола, стовпці, еліпси, трикутники і т.д.

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ 

Якорь 1

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові  принципи  нашого підприємства  -якісний  сервіс та адекватні  ціни.
Ми чудово розуміємо,
що наша продукція має служити  не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page