top of page
Bezymyannyj_edited.png

ТОРГОВЕЛЬНІ  ЦЕНТРИ

Збільште відвідуваність  з яскравими та динамічними  світлодіодними екранами  Media Display.

84% рітейлерів вважають, що медіаекрани значно підвищують впізнаваність бренду.

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ

TRTS-Neo-Plaza-11.jpg

ВЗАЄМОДІЯ З ПОКУПЦЯМИ

Ми пропонуємо величезну кількість рішень для торгових центрів на основі нашої світлодіодної продукції. Світлодіодні  медіафасади  і  медіаекрани  можна встановити на вхідну групу торгового центру, що дозволить залучити та утримати увагу  понад 70% цільової аудиторії.  Також ефективні світлодіодні екрани і всередині,  встановлені за внутрішнім периметром в атріумі,  на сходах, ліфтах  або підвішені  у формі  відеокуль.

ПРОДАЖ РЕКЛАМИ 

Встановлюючи світлодіодні екрани або медіафасади, можна розміщувати різну інформацію ваших орендарів. Це підвищує відвідуваність торгового центру, а у вас є додатковий дохід за рахунок продажу реклами. Однією з переваг встановлення медіафасаду або світлодіодного екрану на фасаді торгового центру є те, що рекламна інформація ваших орендарів подається централізовано, а зовнішній вигляд не псують традиційні  рекламні вивіски.

tous-gulliver-bestbuy-2021-1024x704_edit
lake plaza LED екран

ПЕРЕВАГИ LED РЕКЛАМИ

До переваг світлодіодної реклами відносять і цілодобовий режим роботи: і вдень, і вночі.  товарах та послугах  буде відомо завдяки високому рівню яскравості. Ціни на світлодіодні рекламні екрани  варіюються залежно від технічних властивостей. LED екрани  це найвигідніше рішення на споживача,

адже вашу рекламу точно помітять!

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page