top of page
Guess.jpg

МЕДІАВИВІСКИ

Медіависки привертають увагу потенційних покупців,

відображаючи динамічну рекламу товарів, і інформують про акції, що проходять, і знижки.

СВІТОДІОДНІ МЕДІАВИВІСКИ

Гідна заміна нудним статичним світловим коробам і рядкам, що біжать. Медіавивіски легко виділять вашу рекламу серед звичайних рекламних вивісок. Така реклама привертає увагу перехожих.

Розміщується дана конструкція на фасаді будівлі або у вікні за склом.

Світлодіодні медіавітрини можуть використовуватися як у приміщеннях (інтер'єрні), так і на вулиці (всепогодні). Агресивна атмосфера і наш непередбачуваний клімат змушують нас використовувати пиловологозахищені модулі, та передбачати вентиляцію та гідроізоляцію.
Але, крім важких умов, має місце ще один фактор — сонячні промені, які засвічують екран і знижують контрастність зображення. Для того, щоб протистояти впливу сонця, при виробництві ми використовуємо яскравіші світлодіоди: якщо для приміщень використовуються світлодіоди з яскравістю 1200-1500 Nits, то для вуличного екрану цей показник збільшується до 6500-7500 Nits.

Якісна цікава світлодіодна медіавивіска викликає повагу до Вашої компанії. Ви можете змінювати її контент до свят, якихось подій, акцій. Медіавивіски дуже ефективні і дуже швидко окупаються.

Чим наші медіавивіски відрізняються від інших:

1. Завдяки частоті оновлення 3840 Hz, наші медіавивіски має стабільну та чітку передачу зображення.  

2. Наші медіавивіски передають яскраве та контрастне зображення рівномірно по всій поверхні, т.к. під час виробництва використовуються світлодіоди однієї партії.  

3. Світлодіодні медіависки є ідеальним рішенням для магазинів, бутіків, супермаркетів тощо.

4. Можливість обслуговування екрану, як із зовнішнього боку, так і з тильної.

Світлодіодна продукція компанії MEDIA DISPLAY відповідає усім європейським нормам якості та безпеки. Перед відправкою клієнту, наша продукція проходить 4 рівня контролю якості.

Ми гарантуємо виконання всіх необхідних робіт:

  • доставка екрана;

  • розробка металевих конструкцій для встановлення медіаекрану;

  • монтажні роботи та роботи з налаштування екрана;

  • первинне навчання персоналу;

  • гарантійне та подальше обслуговування.

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

 

Світлодіоди Kinglight відрізняються надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників світлодіодів цей показник значно гірший. Випадків виходу з експлуатації світлодіодів до закінчення заявленого ресурсу практично не буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння світлодіодів. 

Сертификат kinglight

МЕДІАВИВІСКИ ВІД MEDIA DISPLAY

Якорь 1

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ 

БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні  ціни.

Ми чудово розуміємо,

що наша продукція має служити  не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page