top of page
лед экран купить

ВИРОБНИЦТВО СВЕТОДІОДНИХ ЕКРАНІВ

Виробництво світлодіодних екранів – основний напрямок діяльності Media Display. Ми виготовляємо світлодіодні екрани на власному заводі Одеси. На виробництві 3 лінії поверхневого монтажу SMТ. Потужності виробництва дозволяють на день випускати 750 готових плат.

ВИРОБНИЦТВО КРОК ЗА КРОКОМ

   Виготовлення світлодіодних екранів – налагоджений технологічний процес, який можна розділити на наступні етапи:

 

  Проектування.  

   Розробляються схеми друкованої плати. У перевірених постачальників купують необхідні електронні компоненти.

  Виробництво.

   Лінія поверхневого монтажу (SMT) для виробництва світлодіодних екранів включає три основні технологічні процеси:

• нанесення паяльної пасти на плату;

• встановлення електронних компонентів на друковану плату;

• оплавлення паяльної пасти у печі.

   Кожен процес виконується в автоматичному режимі та все обладнання зав'язане до лінії через конвеєри. Нанесення паяльної пасти здійснюється на автоматичному пристрої трафаретного друку з автоматичним поєднанням трафарету та друкованої плати. Встановлення електронних компонентів на плату  Виготовляється в автоматичному режимі на установнику SMD конвеєрного типу. Оплавлення припою відбувається у конвеєрній конвекційній печі із системою моніторингу температури.

  Складання модуля.  Готова плата встановлюється у пластикову рамку та до лицьової частини прикручується захисна маска (пластикова сіточка). Якщо екран буде використовуватися на вулиці, то він повинен відповідати рівню захисту IP67, тому модуль led додатково заливають компаундом - двокомпонентним клеєм.

  Перевірити модуль.  Виконується контроль якості складання модуля, шляхом підключення до стенду на добу на максимальній яскравості, в ході чого виявляються і усуваються дефекти, що виявилися.

Складання led екрана. Модулі прикручуються на металеву підконструкцію. Після чого йде процес встановлення та підключення блоків живлення, що приймають карт, сигнальних шлейфів.

Монтаж  світлодіодний екран на об'єкті.

Пуско-налагоджувальні роботи .

ВИРОБНИЧА ЛІНІЯ

нанесение-паяльной-пасты.jpg

Метод трафаретного нанесення матеріалів на друковану плату заснований на тому, що паяльна паста наносяться через отвори трафарету, які називаються апертурами. Апертури трафарет розташовані над тими місцями друкованої плати, на які потрібно нанести паяльну пасту. Нанесення матеріалу здійснюється ракелем, який під час проходу над трафаретом продавлює кілька паяльної пасти в його апертури. Це перший і дуже важливий процес, з якого починається виробництво led екранів.

Цей тип монтажу дозволяє розміщувати електронні компоненти на поверхні друкованої плати. Особливою перевагою технології поверхневого монтажу є зниження собівартості виробництва в результаті автоматизації процесів складання. Монтажні автомати здатні точно встановлювати навіть дрібні smd-компоненти на точки паяльної пасти. Підвищена клейкість флюсу в паяльній пасті утримує компоненти дома.​

производство-экранов.jpg
производство-лед-экранов.jpg

На нашому виробництві використовуємо вбудовані печі, які є частиною загального конвеєра. Друковані  плати з  неприпаяними компонентами (світлодіодами, мікросхемами тощо)  подаються в піч оплавлення припою з одного боку і виходять з іншого боку з припаяними компонентами. Температура різних зон по довжині печі та швидкість конвеєра визначають температурний профіль паяння оплавленням.

gc2.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

 

Світлодіоди Kinglight відрізняються надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників світлодіодів цей показник значно гірший. Випадків виходу з експлуатації світлодіодів до закінчення заявленого ресурсу практично не буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння світлодіодів. 

Сертификат-kinglight.jpg

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

ЕТАПИ ВИРОБНИЦТВА 

производство

ВИРОБНИЦТВО СВЕТОДІОДНИХ ЕКРАНІВ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні ціни.
Ми чудово розуміємо,
що наша продукція має служити не один рік, тому при виробництві екранів для реклами та постачання всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page