top of page
Светодиодные экраны Ultra Shop_edited.jpg

СВІТЛОДІОДНИЙ 
ЕКРАН ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

Наші фахівці встановлять найбільш підходящий Вам світлодіодний екран, залежно від призначення, місця розміщення, характеристик та Ваших особистих уподобань. 

СВІТОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

Ultra Shop Ocean Plaza_edited.jpg
світлодіодний екран для приміщення Indoor

LED ЕКРАНИ З КРОКОМ 4 ММ

При виробництві led екрану використовуються комплектуючі однієї партії з однаковими характеристиками, що дозволяє нам отримати екран, який передає яскраве і контрастне зображення рівномірно по всій площині.

Завдяки високій частоті оновлення більше 3840 Hz, вуличні екрани, нашого виробництва, мають стабільну та чітку передачу зображення під час відеозйомки.

ЕКРАНИ ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ КРОК ПІКСЕЛЯ 3 ММ

Світлодіодні екрани для приміщення серії Indoor – рішення, яке дозволить Вам відобразити будь-який контент. Це стає можливим завдяки високим стандартам якості складання друкованих плат та використанню якісних світлодіодів KingLight. Внутрішні LED екрани працюють у широкому діапазоні робочих температур від -30º до +50º С.

Facebook-ЖАН.jpg
Indoor-P3.jpg
профсоюз моряків.jpg
Indoor-P2.5.jpg

LED ЕКРАНИ З КРОКОМ ПІКСЕЛЯ 2.5ММ 

Виробляємо внутрішні світлодіодні екрани з кроком пікселя від 1.25мм до 5мм, що дозволяє реалізувати об'єкти будь-яких обсягів та складності, виходячи з потреб Замовника.

Пропонуємо індивідуальні рішення щодо систем управління екраном, виходячи із завдання та потреби Замовника. Наша компанія є офіційним представником Nova Star в Україні.

ЛІД ЕКРАНИ З КРОКОМ ПІКСЕЛЯ 2 ММ

При виробництві світлодіодних екранів ми використовуємо світлодіоди лише якісних брендів Kinglight та NationStar, яскравість яких досягає 900-1200 Nits.

Ширина, висота та відстань (крок) між пікселями безпосередньо впливають на вартість світлодіодного екрану. Ефективне рішення щодо вибору led екрану полягає в компромісі між розмірами та кроком екрану.

Спектр відтінків (281 млрд.) зображення реалізується за рахунок спільного змішування світіння в rgb світлодіодах за схемою 3 in 1. Ми випускаємо екрани тільки за технологією smd!

лед екрани для приміщення
Indoor P2
Основні характеристики екранів серії Indoor

Отримати характеристики та ціну на led екрани для внутрішнього застосування

Чудово! Повідомлення отримано.

ПЕРЕВАГИ MEDIA DISPLAY

Наша компанія представляє світлодіодні екрани для приміщень (Indoor) власного виробництва.

Чим наші екрани відрізняються від інших:

1. Завдяки частоті оновлення більше 3840 Hz, наш екран внутрішнього застосування має стабільну та чітку передачу зображення.  

2. Наші екрани для приміщень передають яскраве та контрастне зображення рівномірно по всій площі екрана, т.к. під час виробництва використовуються світлодіоди однієї партії.  

3. Внутрішні світлодіодні екрани серії Indoor – це рішення, яке дозволить Вам повною мірою поринути у реальний світ завдяки професійним відео технологіям обробки зображення від Nova Star.  

4. Led екрани для внутрішнього застосування є ідеальним рішенням для вітрин магазинів, бутіків, ресторанів, нічних клубів, спортивних комплексів, виставок, кінотеатрів, ТВ студій тощо.

5. Модульна конструкція передбачає зручний та швидкий монтаж, легкість конструкції, можливість виробляти екрани будь-яких розмірів.

6. Можливість обслуговування екрану, як з фронтального, так і з тильного боку.

Світлодіодна продукція компанії MEDIA DISPLAY відповідає європейським нормам якості та безпеки. Перед монтажем на об'єкті, наша продукція проходить 4 рівні контролю якості.

Ми гарантуємо виконання всіх необхідних робіт:

 • розробка проекту металевих конструкцій для встановлення екрана;

 • доставка екрана;

 • монтажні роботи та роботи з налаштування екрана;

 • первинне навчання персоналу;

 • гарантійне та подальше обслуговування.

Гарантія 3 роки та сервісна підтримка  від українського виробника
Гнучка система оплати
  дозволяє мінімізувати витрати та планово розпоряджатися  оборотними коштами вашої компанії.

 

Світлодіодні екрани Media Display:

 

 • Led екрани  для внутрішнього застосування (крок між пікселями від 1,25мм до 5мм) дозволяють реалізувати об'єкти будь-якої складності виходячи з потреб Клієнта;

 • Найкращий вибір за співвідношенням ціна/якість , підтверджений нашими проектами  - супермаркети (Таврія-В, Ocean Plaza, Два кроки), ресторани (Fanconi, TREF cinema café, Morgan club, Renaissance), нічні клуби (IBIZA, MINISTERIUM), готелі (GAGARINN, M1 CLUB HOTEL), бутіки (Кардинал, GUESS , Invogue) будівельні компанії (Інтобуд, Kodorr Group) та інші;

 • Найкраща пропозиція за ціною на ринку: внутрішні екрани від $650 за м2;

 • Надійне складання, налаштування та тестування обладнання виконано в Україні. Встановлюючи перевірені комплектуючі, ми впевнені, що вони, на відміну багатьох аналогів, не вийдуть з ладу;

 

    Перед вами постає завдання показати якісний рекламний ролик на екрані, щоб побачили його потенційні клієнти? Компанія Media Display допоможе вам вирішити таке завдання за допомогою  led екрани для внутрішнього застосування.
   При виробництві світлодіодних екранів для приміщення ми використовуємо лише якісні світлодіоди Kinglight та NationStar яскравість 12 00 Nits. Навіть у найжорсткіших умовах світлодіодні екрани Media Display повноцінно функціонують. Спектр 281 млрд відтінків зображення реалізується за рахунок спільного змішування світіння у світлодіоді (SMD) за схемою 3 in 1. Ми використовуємо тільки SMD світлодіоди!

    

    Ширина, висота та відстань (крок) між пікселями безпосередньо впливають на вартість  світлодіодного екрану для приміщення . Ефективне рішення щодо вибору LED екрану полягає в компромісі між розмірами та кроком екрану.

 

    Чим екрани виробництва Media Display відрізняються від екранів конкурентів:

 

 • Високий рівень яскравості (1200 Nits), що дозволяє відтворювати будь-яку графічну інформацію;

 • Низьке енергоспоживання;

 • Мала вага екрану - 16 кг/м2 (у 2 рази нижче, ніж у більшості світлодіодних екранів у кабінетах);

 • Якісне відтворення зображення у колірній палітрі з більш ніж 16 мільйонів кольорів;

 • Стабільна та чітка передача зображення – висока частота оновлення екрана більше 3840 Hz;

 • Правильна передача кольору - наші екрани для приміщень передають яскраве і контрастне зображення рівномірно по всій поверхні, т.к. під час виробництва використовуються світлодіоди однієї партії;

 • Індивідуальні рішення щодо систем управління екраном, виходячи із завдання та потреби Замовника. Наша компанія є офіційним представником Nova Star.

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ 

экраны для помещений

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ПРИМІЩЕНЬ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні ціни.
Ми чудово розуміємо,
що наша продукція має служити не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page