top of page
светодиодный экран для стадиона

СТАДІОНИ ТА АРЕНИ

Світлодіодні екрани  дозволять  повною мірою насолодитися ближчим спортивним видовищем, поринути в атмосферу заходу і переглянути важливі моменти змагань.

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ СТАДІОНІВ І АРЕН

світлодіодні екрани для стадіону

РЕКЛАМУЙТЕ СПОНСОРІВ ЯРКО

Світлодіодні екрани, що поставляються нами, здатні відображати як відео ролики, так і статичний контент, наприклад, інформацію про хід матчу, склади  команд та іншу інформацію.  Крім іншого, світлодіодні екрани на стадіонах несуть у собі й іншу, важливу функцію, що приносить дохід, — це розміщення реклами спонсорів.

ЗАХОПТНІТЬ УВАГУ КОЖНОГО ВБІЛЬШИКА

Статичні рекламні банери давно вже відійшли на другий план через свою неефективність, поступившись місцем сучасним, що привертають увагу світлодіодним екранам, які розташовуються по периметру ігрового поля. Ми виробляємо світлодіодні екрани для периметра, які відповідають  вимог UEFA.

світлодіодні екрани для стадіонів
світлодіодні екрани для геймерів

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ

Інвестуйте в  рішення, які будуть викликати  яскраві емоції у  ваших глядачів! Вже сьогодні ефективність світлодіодних  екранів  гідно оцінили  такі стадіони та арени, як Культурно-спортивний комплекс "Ніка", Київ кіберспорт арена  і багато інших.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної.  реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page