top of page

ПРОЗОРІ ЕКРАНИ

Ультратонкий дизайн, легка вага, висока прозорість. Такі характеристики роблять прозорі світлодіодні екрани справді унікальним рішенням для торгових центрів, автосалонів, банків, театрів, готелів тощо.

СВІТЛОДІОДНІ ПРОЗОРІ ЕКРАНИ

прозрачный-дисплей.jpg

ПРОЗОРІ ВІТРИНИ

На сьогоднішній день  багато  бренди  хочуть  щоб їх вітрина  виглядала  оригінально, тому для реалізації їх ідей ми використовуємо прозорі  світлодіодні  екрани. Прозорий екран  буде виглядати нестандартно  в будь-який  вітрині, при цьому збережеться перегляд торгового залу.

ПРОЗОРИЙ І ЯРКИЙ

Прозорі світлодіодні екрани  пропускають до 70% світла, створюючи приємну атмосферу для клієнтів. Мало того, унікальна прозорість дозволить перехожим бачити крізь  екран, що відбувається  всередині  приміщення, забезпечуючи при цьому напрочуд яскравий і ясний контент. 

прозрачный-кабинет.jpg
ПРОЗРАЧНЫЙ-ЭКРАН-КУПИТЬ.jpg

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ТОРГІВЛІ

Завдяки високій роздільній здатності та прозорості екрани відмінно підходять для реклами у магазині, відображаючи  привабливі візуальні ефекти, покращуючи імідж бренду та підтримуючи стильний дизайн. Також дизайнери  використовують прозорі екрани  на заходах, таких як виставки та конференції, на сценічних майданчиках для створення вражаючих та незабутніх сценічних уявлень, а також як центральні елементи в готелях, аеропортах, ресторанах, торгових центрах, фінансових установах, музеях та багатьох інших.

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ KINGLIGHT

ПРИКЛАДИ РОБІТ

Якорь 1

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові  принципи  нашого підприємства  -якісний  сервіс та адекватні  ціни.

Ми чудово розуміємо,

що наша продукція має служити  не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page