top of page
LED экраны для наружной рекламы.jpg

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

Ми виготовляємо світлодіодні екрани для зовнішньої реклами за технологією SMD. У світлодіодах SMD три кристали червоного, зеленого та синього кольорів (RGB) встановлені в один корпус, що дозволяє збирати вуличні LED екрани високої роздільної здатності.

LED ЕКРАНИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ РЕКЛАМИ

лед екрани гулливер.jpg

Яскраве та ефективне рішення

Media Display пропонує яскраве та ефективне рішення – це заміна стандартних рекламних щитів на LED екрани для зовнішньої реклами . Динамічні відеоролики на світлодіодних екранах не залишаться непоміченими серед вицвілих, набридливих рекламних щитів та рекламних розтяжок. Завдяки яскравості до 7500 Nits, наші екрани можна розміщувати під прямим сонячним промінням.

ЗАХОПІТЬ УВАГУ ЦІЛОВОЇ АУДИТОРІЇ

Статичні рекламні банери давно вже відійшли на другий план через свою неефективність, поступившись місцем сучасним світлодіодним екранам, що привертають увагу, які розташовуються в місцях з високою прохідністю. Ми виробляємо led екрани для зовнішньої реклами , які відповідають найвищим вимогам рекламного бізнесу. 

світлодіодні екрани для реклами
світлодіодні екрани для реклами

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ

Вуличні екрани з кроком пікселя 10 мм – це оптимальне рішення для якісного відображення відеоконтенту, але все залежить від площі екрану та відстані перегляду. Тому є  led екрани для зовнішньої реклами  з кроком пікселя від 20 до 2,5 мм, що дозволяє вирішити завдання будь-якої складності. 

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ЗОВНІШНЬОЇ  РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page