top of page
Marlin-Facebook_edited.jpg

ГОТЕЛІ

Яскраві світлодіодні рішення  дозволять забезпечити бездоганний імідж сучасного готелю.

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ГОТЕЛІВ

светодиодные экраны для отелей и гостиниц

ПРИВЕРТАЙТЕ УВАГУ ГОСТЕЙ

Як правило, ділові люди не мають часу, щоб розглядати рекламні буклети, відвідувати туристичні агенції, саме тому їх вибір  часто падає  абсолютно випадковим чином. При виборі такого готелю важливими факторами є розташування та помітний фасад. Найкращий спосіб привернути увагу-це встановити на фасаді готелю яскравий світлодіодний екран.

ВЗАЄМОДІЙТЕ З КЛІЄНТАМИ

Готелі та готелі можуть підвищити  обсяги продажів послуг, використовуючи світлодіодні екрани всередині приміщення. На LED-екранах гості  можуть побачити  відеоролики нових пропозицій, а також акції, що проходять. Рекламні ролики на світлодіодному екрані мимоволі притягують увагу через свою яскравість, контрастність і зображення, що динамічно змінюється.

Экран на концерт
Marlin-Facebook.jpg

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ

Інвестуйте у яскраві рішення, які принесуть набагато більшу віддачу, ніж традиційні способи реклами! Вже сьогодні світлодіодні екрани оцінили в Одесі, які встановлені в готелі Marlin.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page