top of page

ПРО НАС

Ми працюємо на ринку світлодіодних технологій 15 років. Світлодіодні екрани та медіафасади виготовляємо в Одесі. Продаємо, монтуємо та запускаємо екрани по всій Україні.


Особливу увагу ми приділяємо якості продукції, тому використовуємо лише якісні світлодіоди Kinglight та мікросхеми Macroblock.
З 2007 року ми виробили, змонтували та запустили в експлуатацію 230 світлодіодних екранів по всій Україні. Ми підходимо індивідуально до кожного проекту. Екрани наших клієнтів – це обличчя нашої компанії.

НАШІ ЦІННОСТІ

Ми розвиваємо виробництво світлодіодних екранів в Україні. Наша виробнича база має у своєму розпорядженні все необхідне професійне обладнання для виробництва якісної продукції. Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку.

Ми гарантуємо своїм клієнтам кваліфіковане вирішення задач будь-якої складності, оптимальні терміни виконання замовлень та адекватні ціни.

надійність

Надійність

З 2007 року ми виробили, змонтували та запустили в експлуатацію 230 світлодіодних екранів.

клієнтоорієнтованість

Клієнтоорієнтованість

Ми чуємо Вас, та  вирішуємо  всі поставлені перед нами завдання, виходячи з розуміння цілей та потреб.

эффективность

Ефективність

Наші фахівці знайдуть найбільш оптимальне та вигідне рішення для Вас.

партнерство

Партнерство

Ми дотримуємося принципу довгострокових партнерських  відносин. Наша команда здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування.

результат

Результативність

Наша компанія займається улюбленою справою, і ми орієнтовані на результат.

розвиток

Розвиток

Наше виробництво оснащене найсучаснішим обладнанням від Siemens. Ми контролюємо весь процес виробництва із самого початку та регулюємо наші ціни.

4k.jpg
NOVA STAR

NOVA STAR – найбільший виробник обладнання для керування світлодіодними екранами. 

У лінійці продукції є великий вибір синхронних і асинхронних контролерів.

Устаткування NOVA STAR відрізняється надійністю та функціональністю. З таким обладнанням ми вирішуємо завдання будь-якої складності. 

Компанія MEDIA DISPLAY є офіційним дистриб'ютором NOVA STAR в Україні.

Ми пропонуємо якісний сервіс, техпідтримку та обладнання за найнижчими цінами.

kinglight.png

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування. 

Світлодіоди Kinglight відрізняються надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.​

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників світлодіодів цей показник значно гірший. Випадків виходу з експлуатації світлодіодів до закінчення заявленого ресурсу практично не буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння світлодіодів.

P_20191120_105642.jpg
лед екран купити
JSD

Компанія JSD пропонує комплексне забезпечення виробництва із застосуванням сучасних технологічних процесів. Найкраще у своєму класі обладнання із сучасним програмним забезпеченням, додатковим обладнанням, оснащенням та сервісом світового рівня. JSD забезпечує оптимальні рішення для організації виробництва, які включають: машини для поверхневого монтажу-SMT, лінії монтажу, машини автоматичного паяння, інспекція нанесення паяльної пасти-SPI, інспекція монтажу-AOI, обладнання для переміщення та маркування плат, ESD захист, технологічні матеріали, запасні частини та технічна підтримка.

НАШІ ПАРТНЕРИ

  виробництво вуличних та внутрішніх (для приміщень) світлодіодних екранів та медіафасадів будь-яких розмірів та модифікацій.  Надішліть запит – і ми підберемо оптимальне рішення та оперативно надамо інформацію, орієнтуючись на технічне завдання та побажання;

  власне виробництво світлодіодних екранів та медіафасадів: збирання, налаштування та тестування обладнання виконані в Одесі. Встановлюємо тільки перевірені комплектуючі, тому ми впевнені, що вони не вийдуть з ладу під впливом кліматичних умов. При виготовленні кабінетів світлодіодного екрану використовуємо якісний алюміній. Кабінети пофарбовані порошковою фарбою та оснащені всією необхідною фурнітурою;

  виготовлення металоконструкції. Не має значення, де буде встановлений екран: на фасаді будівлі, на окремій конструкції, на підлозі, на землі або підвішений – власне виробництво дозволяє виготовити металоконструкцію за будь-яким проектом, причому використовуючи для цього тільки якісне залізо.

  монтаж світлодіодного екрану чи медіафасаду, запуск обладнання. Виїжджаючи на монтаж, бригада наших інженерів установить світлодіодний екран або медіафасад, підключить електроживлення, запустить обладнання. Якщо Вам потрібен шефмонтаж, наш спеціаліст виїде на об'єкт для контролю монтажних робіт, здійснить пусконалагоджувальні роботи та введення обладнання в експлуатацію. У будь-якому випадку – незалежно від того, що необхідно (монтаж або шефмонтаж) – для замовника проведуть навчання з технічного обслуговування світлодіодного екрану та роботи з програмним забезпеченням;

  гарантійне та післягарантійне обслуговування, ремонт обладнання.  Паралельно з придбанням світлодіодних екранів та медіафасадів Ви отримуєте всю необхідну консультацію щодо їх використання та можливого обслуговування.

230 реалізованих проектів в Україні. Не грає ролі, ким буде замовник: забудовником, рекламним агентством, бюджетною організацією, великою корпорацією – важливо, щоб вироблений нами продукт Вам сподобався, оскільки ми цінуємо репутацію та орієнтовані на довгострокову співпрацю.

Media Display – це команда, відкрита для діалогів та проектів. Ми завжди готові прийняти гостей в офісі нашої компанії, провести презентацію продукту, відповісти на запитання та дійти оптимального рішення. Усі побажання, нюанси, особливості слід обговорювати. Давайте поговоримо!

bottom of page