top of page
изображение_2021-10-08_151424_edited.jpg

Супермаркети

Привертайте увагу  клієнтів  і збільшуйте  продажі за допомогою креативних рішень MEDIA DISPLAY

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ СУПЕРМАРКЕТІВ

Bezymyannyj_edited.png

ПРИВЕРТАЙТЕ УВАГУ  КЛІЄНТІВ

Супермаркети можуть привертати увагу клієнтів, що проходять, демонструючи інформацію про  акціях та розпродажах на яскравих льодах екранах, що встановлюються всередині приміщення. Такі світлодіодні рішення  також можуть використовуватись для демонстрації продукції на фасаді супермаркету.

ВЗАЄМОДІЙТЕ З ПОКУПЦЯМИ

Супермаркети можуть підвищити  обсяги продажів, використовуючи світлодіодні екрани  для відображення відомостей про акції за категоріями  або конкретних продуктів, а також акцій на продукцію інших відділів. Понад 70% рішень придбати товар, прийняті безпосередньо у супермаркеті.

Эпицентр К9 .jpg
5ff642_d87171aff68c4c19ad8e3170d13b2b65-mv2.jpg

ВІДРІЗНЯЙТЕСЯ ВІД КОНКУРЕНТІВ

Медіавітрина, на відміну від звичайного паперового плаката, привертає більше уваги покупців  через динамічний  зображення відповідно сильніше впливає на сприйняття інформації. Ви можете розмістити рекламну інформацію про нові продукти, низькі ціни, акції, а також інші цікаві пропозиції.

РЕАЛІЗОВАНІ  ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page