top of page

ТЕЛЕСТУДІЇ

Світлодіодні екрани – вірне  Рішення  відображення відеоконтенту у сучасній телестудії

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ТЕЛЕСТУДІЙ

Світлодіодні екрани для телестудій

ЯСКРАВЕ ТА ЕФЕКТИВНЕ РІШЕННЯ

Технології  не стоять на місці, тому останнім часом у роботі  сучасних телестудій все частіше використовуються світлодіодні екрани, які встановлюються для відображення таблиць, графіків, курсів валют, новин, відеороликів  та іншої важливої для телеглядачів інформації.

ЗАХОПІТЬ УВАГУ ТЕЛЕГЛЯДАЧІВ

Рідкокристалічні та плазмові панелі  поступово відходять на другий план через головний недолік - видимі шви на екрані, що негативно сприймається телеглядачами.  Ми рекомендуємо використовувати світлодіодні екрани високої роздільної здатності.  Одне з  головних переваг - це яскраве  і  безшовні зображення  екрану, яке  може бути будь-якого розміру.

Светодиодный экран в студию.png
лід екран у телестудію

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ

Ми розуміємо, що потрібно для роботи  якісної системи відображення відеоконтенту у телестудії. Основне  - Це можливість робити високоякісну відеозйомку. Для цього ми пропонуємо світлодіодні екрани з високою продуктивністю, частотою оновлення 7680  Hz, високою контрастністю, високою кольоропередачею та кроком пікселя від 1,25  мм до 2,5  мм.

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної.  реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page