top of page
LED экран купить Киев

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ВИРОБНИЦТВО ТА ПРОДАЖ

Ми маємо власний завод в Одесі. Виробляємо рекламні світлодіодні екрани та led медіафасади.

З 2007 року реалізували понад 340 проектів, а це 1520 встановлених 

світлодіодні екрани.

LED экран ТЦ Гулливер Киев
производство лед экранов
производство лед экранов

ВИРОБНИЦТВО ЛЕД ЕКРАНІВ

Не знаєте, де купити лед екран? Шукайте світлодіодний екран за ціною від виробника із гарантією 36 місяців? Тоді Ви звернулися на адресу.

Наші інженери щодня працюють над удосконаленням led екранів. Ми спеціалізуємося на виробництві та монтажі рекламних екранів для торговельних центрів та бутиків, фуд-кортів та ресторанів, концертних майданчиків та театрів, розважальних комплексів та нічних клубів.


Світлодіодний led екран нашого виробництва  – це якісне  та надійне обладнання здатне вирішити будь-які рекламні завдання наших клієнтів.  


Ми відкриті для  діалогів та проектів, завжди готові прийняти гостей у нас на виробництві, продемонструвати роботу різних led екранів, відповісти на питання та дійти до оптимального рішення.

Светодиодный экран шоу Гулливер Киев

МЕДІАЕКРАНИ ДЛЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ ЦЕНТРІВ

ЛЕД ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ ВЖЕ В УКРАЇНІ

Бажаєте отримати яскраве та деталізоване зображення на вуличному led екрані з мінімальними розмірами?

Ми допоможемо вам вирішити це завдання!
Наприклад, можна реалізувати лед екран Full HD (1920х1080 пікселів) на площі розміром 4,80 х 2,72 м. При такому рішенні
 кроком пікселя 2,5 мм, відстань з якого комфортно дивитися на екран - 5 м., а мінімальна відстань - 3 м

Светодиодный экран в витрину
комплектующие для лед экрана

LED МОДУЛІ
КОМПЛЕКТУЮЧІ ДЛЯ ЕКРАНІВ

Виробляємо LED модулі під замовлення. Тип модуля підбирається залежно від призначення та середовища експлуатації майбутнього світлодіодного екрану. Вуличного або інтер'єрного застосування, розмір світлодіодного модуля, відстань між світлодіодами (pixel pitch), максимальна яскравість - це перше, що необхідно знати при формуванні замовлення на виробництво. Терміни виробництва залежать від загального обсягу замовлення та обговорюються індивідуально. Також є блоки живлення, шлейфи сигнальні, магніти для модулів.

лед модуль для светодиодного экрана купить
Светодиоды kinglight

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

 

Світлодіоди Kinglight відрізняються надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників світлодіодів цей показник значно гірший. Випадків виходу з експлуатації світлодіодів до закінчення заявленого ресурсу практично не буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння світлодіодів. 

Партнер kinglight в Украине
светодиодный экран для помещения

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

Яскраві та надійні led екрани для приміщень від компанії MEDIA DISPLAY.  Ми працюємо по всій Україні та вже реалізували сотні проектів у таких містах, як: Одеса, Київ, Дніпро, Харків, Львів, Миколаїв, Херсон та багатьох інших. Наші менеджери допоможуть вам знайти найбільш підходящі smd екрани, в залежності від призначення приміщень, розташування, кроку пікселя і ваших особистих уподобань. 

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ

Світлодіодний вуличний екран для реклами – це новий напрямок у сфері рекламних технологій. Світлодіодні рекламні вуличні екрани - це те, біля чого не зможе пройти жоден потенційний клієнт, не звернувши уваги. За статистикою, кожен третій перехожий зупиняється, щоб переглянути яскраве та динамічне шоу, яке транслюється на led екрані. 

Без-имени-1_02.jpg

МЕДІАФАСАД

Медіафасади для реклами добре вписуються в сучасний міський пейзаж. Служить передачі будь-якого виду графічної інформації. Можливість встановлення світлодіодного медіафасаду на будь-якій поверхні будівлі робить led рекламу більш помітною та привабливою.

Сертификат качества Медиа-Дисплей
Сертификат светодиодный экран Киев

ТІЛЬКИ
СЕРТИФІКОВАНА 
ПРОДУКЦІЯ

MEDIA DISPLAY - найбільший сертифікований завод із виробництва світлодіодних екранів в Україні. 

 

Ключові принципи нашого підприємства – якісний продукт за адекватні гроші. Ми чудово розуміємо, що наша продукція має служити не один рік, тому при виробництві світлодіодних екранів використовуємо надійні, перевірені часом комплектуючі.

Надійність продукції забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на виробництві та відповідає заявленим технічним характеристикам, що було підтверджено в лабораторних умовах, незалежним сертифиним органом оцінки відповідності.

гибкие светодиодные лед экраны

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

В даний час багато архітекторів і дизайнерів хочуть, щоб їх об'єкти виглядали унікальними, тому для реалізації їх ідей використовуються гнучкі та прозорі led екрани. Крок пікселя може бути різним залежно від завдання. Оптимальна відстань перегляду близько 4-5 метрів. Такі світлодіодні екрани легко впишуться в будь-яку архітектурну форму, зберігаючи всі характеристики звичайного екрану rgb. Прозорий лед екран виглядатиме нестандартно у будь-якій вітрині, при цьому можна буде бачити, що відбувається всередині торгового залу.

прозрачные светодиодные лед экраны
ПРОИЗВОДСТВО СВЕТОДИОДНЫХ ЭКРАНОВ

ПРОИЗВОДСТВО СВЕТОДИОДНЫХ ЭКРАНОВ

клиенты Media Display

З НАМИ ПРАЦЮЮТЬ

Епіцентр
Vitto-Rossi
Мост Сіті
logo-Lake-Plaza.png
Neo-Plaza
Gorodok Gallery лого
Gulliver
Сади Перемоги
Kadorr Group
Levis
Жан
Таврия В
Ібиця
палац мистецтв Україна
Victory Hall
ОТПРАВИТЬ ЗАПРОС

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ 

БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні ціни.

Ми чудово розуміємо,

що наша рекламна led продукція повинна служити не один рік, тому при виробництві світлодіодного екрану для реклами ми використовуємо надійні, перевірені часом, світлодіоди та мікросхеми.

светодиодный лед экран купить

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page