top of page

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ

Привертайте увагу клієнтів, адже погляд затримується на яскравому та динамічному відео.

Вуличний світлодіодний екран допоможе охопити більше аудиторії та суттєво збільшити продаж рекламованого товару чи послуги.

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ

Epicentr Balzaka
Светодиодный экран для улицы

ЕКРАНИ ДЛЯ ВУЛИЦІ З КРОКОМ 10 ММ

При виробництві led екрану використовуються комплектуючі однієї партії з однаковими характеристиками, що дозволяє нам отримати екран, який передає яскраве і контрастне зображення рівномірно по всій площині.

Завдяки високій частоті оновлення більше 1920 Hz, вуличні екрани, нашого виробництва, мають стабільну та чітку передачу зображення під час зйомки.

ВУЛИЧНІ ЕКРАНИ КРОК ПІКСЕЛЯ 8 ММ

Світлодіодні екрани для вулиці серії Outdoor – це рішення, яке дозволить Вам відобразити контент у будь-яку погоду. Це стає можливим завдяки високим стандартам якості складання друкованих плат, що відповідає стандарту IP 67 (лицьова) та IP 61 (тильна сторона). Вуличні LED екрани працюють у широкому діапазоні робочих температур від -30º до +50º С.

LED экраны для наружной рекламы.jpg
Уличный экран Outdoor P8
светодиодный экран для улицы
уличный экран P2.5.jpg

LED ЕКРАНИ З КРОКОМ ПІКСЕЛЯ 5 І 2.5ММ 

Виробляємо вуличні світлодіодні екрани з кроком пікселя від 2.5мм до 20мм, що дозволяє реалізувати об'єкти будь-яких обсягів та складності, виходячи з потреб Замовника.

Пропонуємо індивідуальні рішення щодо систем управління екраном, виходячи із завдання та потреби Замовника. Наша компанія є офіційним представником Nova Star в Україні.

ЛІД ЕКРАНИ З КРОКОМ ПІКСЕЛЯ 3 ММ

При виробництві світлодіодних екранів ми використовуємо світлодіоди лише якісних брендів Kinglight та NationStar, яскравість яких досягає 6500-7500 Nits.

Ширина, висота та крок між пікселями безпосередньо впливають на вартість світлодіодного екрану. Ефективне рішення щодо вибору led екрану полягає в компромісі між розмірами та кроком екрану.

Спектр відтінків (281 млрд.) зображення реалізується за рахунок спільного змішування світіння в rgb світлодіодах за схемою 3 in 1. Ми випускаємо екрани тільки за технологією smd!

kfc_shop.jpg
светодиодный экран для улицы p3

Led екран вуличний характеристики

Отримати докладні характеристики та ціну на вуличний лід екран 

Чудово! Повідомлення отримано.

ПЕРЕВАГИ MEDIA DISPLAY

Гарантія 3 роки та сервісна підтримка  від українського виробника


Гнучка система оплати  дозволяє мінімізувати витрати та планово розпоряджатися  оборотними коштами вашої Компанії.

    Перед вами постає завдання показати якісний рекламний ролик на вулиці, щоб побачили його потенційні клієнти? Вуличний світлодіодний екран для реклами допоможе вирішити таке завдання, т.к. його рівень захисту від пилу та вологи IP 67.
   Світлодіодний екран – рішення, яке дозволить Вам показати контент у будь-яку погоду та привернути увагу клієнтів. Це стає можливим завдяки високим стандартам якості складання , що дозволяє працювати світлодіодним екранам у широкому діапазоні робочих температур. Картинка формується за рахунок керування струмами трьох кристалів у світлодіоді. Ми робимо тільки за технологією поверхневого монтажу! Екран з кроком пікселя від 2,5 до 20 міліметрів дозволить реалізувати об'єкти будь-якої складності та обсягу. З якого мінімального відстані можна побачити картинку? Дистанція перегляду може бути різною і залежить від фізичних розмірів та харчування, і може варіюватися від 2 до 200 метрів. Високий рівень яскравості світлодіодного, дозволяє передати будь-яку графічну інформацію під прямим сонячним промінням. Низьке енергоспоживання під час встановлення датчика автоматичного регулювання яскравості. Led дисплеї для зовнішньої реклами мають малу вагу – 18 кг/кв.м (в 2 рази)  нижче ніж у кабінетах). Якісне відтворення відео в спектрі більш ніж з 281 млрд. відтінків. Led екран передає картинку без смуг – завдяки високій частоті оновлення понад 1920 Гц. Правильна передача кольору - наші екрани передають яскраве зображення рівномірно по всій поверхні. Індивідуальний вибір обладнання по системі управління екраном, залежно від завдання. Ціна світлодіодних екранів залежить від таких важливих характеристик, як крок (відстань між світлодіодами) та залежить від розміру та відстані перегляду. У нас ви можете купити екрани з гарантією 3 роки за адекватною ціною, які відповідатимуть заявленим характеристикам. Також наша компанія займається виробництвом дисплеїв для приміщень на відстані від пікселя від 1,25 до 5 мм. Ми працюємо по всій Україні, де вже реалізували сотні екранів у таких містах, як: Дніпро, Харків, Львів, Миколаїв, Херсон та багатьох інших.

Світлодіодні екрани для вулиці:

​​

  • Найкращий вибір за співвідношенням ціна/якість , підтверджений нашими проектами.

  • Найкраща пропозиція за ціною на ринку: світлодіодний екран від $650 за м2.

  • Надійне складання, налаштування та тестування обладнання виконано в Україні. Встановлюючи перевірені електронні компоненти, ми впевнені, що вони, на відміну багатьох аналогів, не вийдуть з ладу.

    

    Ширина, висота та крок (пітч), безпосередньо впливають на вартість led дисплея . Як вибрати світлодіодний екран? Ефективне рішення на вибір полягає в балансі між розмірами і кроком пікселя.

P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ 

уличные экраны

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні ціни.
Ми чудово розуміємо,
що наші світлодіодні led екрани повинні служити не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page