top of page
Эпицентр офис

ОФІСНІ БУДІВЛІ

Світлодіодний  екран  на фасаді підвищить інтерес до офісної будівлі, її престиж, а також дозволить отримати нові джерела доходу від продажу реклами.

СВІТОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ ОФІСНИХ БУДІВЕЛЬ

2-copy.jpg

Яскраве та ефективне рішення

Ефективне та яскраве рішення для офісної будівлі  - Це медіафасад. Світлодіодний  медіафасад  вигідно підкреслить архітектуру вашої будівлі, що зробить  набагато більше  враження на людей, ніж, наприклад, проекція на фасад будівлі чи архітектурне підсвічування.

БУДЬТЕ  УНІКАЛЬНІ

Ви тільки уявіть собі, як можна виділити вашу будівлю, відображаючи рівний відеоконтент  розмір фасаду. Видимість світлодіодного медіафасаду може становити до 2  км, залежно від розмірів, а висока яскравість дозволяє чітко бачити зображення у темний час доби, а й вдень у разі потрапляння прямих сонячних променів.

Like-Plaza-3.jpg
Эпицентр офис IQ

ІНВЕСТУЙТЕ В МАЙБУТНЄ

Одна з переваг установки світлодіодного екрану або медіафасаду на фасад офісної будівлі в тому, що втрачається необхідність розміщення рекламних  банерів та інших, морально застарілих способів розміщення реклами.  Інвестуйте в  рішення, які будуть приносити прибуток довгі роки, адже ресурс світлодіодів, які ми використовуємо під час виробництва LED  екранів -  100000 год. 

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ

ІНШІ РІШЕННЯ

СВІТЛОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 
БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Кваліфікація та досвід наших фахівців дозволяють проектувати та випускати готову продукцію, що відповідає всім вимогам сучасного ринку світлодіодної.  реклами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page