top of page
светодиодный экран для улицы.jpeg

МЕДІАФАСАДИ

Медіафасад  - величезний  світлодіодний екран,  який завжди  буде у центрі уваги. Це  Рішення  має  максимальну економічну ефективність.

СВІТЛОДІОДНІ МЕДІАФАСАДИ

медиафасады

Світлодіодний медіафасад – інноваційне втілення найоригінальніших дизайнерських ідей. Нові технології дозволяють фасаду будівель ставати яскравим відеоекраном для тих, хто дивиться на будівлю і не загороджувати вид з вікон усередині. Медіафасад MEDIA DISPLAY - яскравий, легкий та зручний у монтажі. Він може бути будь-яких форм і розмірів і встановлюється повністю на будівлю, або на якусь його частину.

Переваги медіафасадів

Відмінності медіафасаду від звичайного зовнішнього світлодіодного екрану: розмір, набагато менша вага, не загороджує вікна для будинків, що знаходяться всередині, можливість монтажу на будь-які конфігурації стін.

Економічне обгрунтування

Медіафасад це задоволення не з дешевих. Але їх встановлюють, і кількість настанов зростає з кожним роком. Тому що це вигідне вкладання грошей.

І чим більший і цікавіший об'єкт, тим швидкість окупності швидше. Медіафасад завжди буде у центрі уваги. Він ніколи не простоюватиме без реклами. Всі найбільші та відомі бренди бажатимуть розміщуватися на ньому. Продаж часу на медіафасаді – це дуже вигідний бізнес.

Наша компанія забезпечує розробку нових конструкцій за параметрами клієнта. Ми виробляємо, продаємо та обслуговуємо медіафасади за найкращими цінами в Україні.

MEDIA DISPLAY виробляє гарантійне та післягарантійне сервісне обслуговування світлодіодних медіафасадів.

Наші технічні спеціалісти завжди на зв'язку. Ми цінуємо час клієнтів, тому відвантаження продукції зі складів проводиться у найкоротші терміни.
Реклама на медіафасадах, виконана нашою дизайн-студією, окупається в найкоротші терміни та продовжує приносити великий прибуток постійно.

Ми розробимо для Вас світлодіодний медіафасад будь-якої форми та розміру, а наші дизайнери завантажать на нього барвистий та креативний контент для Вашої будівлі. 

светодиодный медиафасад
P_20191120_105642.jpg

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.  

Продукція Kinglight відрізняється надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів у всьому світі.

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння. 

Сертификат kinglight

МИ ВИКОРИСТОВУЄМО ЯКІСНІ СВІТЛОДИОДИ

РЕАЛІЗОВАНІ ПРОЕКТИ 

Якорь 1

СВІТОДІОДНІ РІШЕННЯ ДЛЯ 

БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові  принципи  нашого підприємства  -якісний  сервіс та адекватні  ціни.

Ми чудово розуміємо,

що наша продукція має служити  не один рік, тому при виробництві та постачанні всього обладнання використовуються комплектуючі відомих, перевірених часом компаній-виробників електронних та оптоелектронних компонентів.

Рукопожатие

Відправити запит

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас.  від конкурентів.

Чудово! Повідомлення отримано.

bottom of page