top of page
Novastar Rental

RENTAL СЕРІЯ

Відеопроцесори та комутатори серії  RENTAL  допоможуть  вирішити  складні  та креативні  завдання в керуванні світлодіодними  екрани на великій сцені. Розширені  можливості  і  просте

управління допоможуть швидко налаштувати  LED екран

УПРАВЛІННЯ СВІТЛОДІОДНИМИ ЕКРАНАМИ - RENTAL СЕРІЯ

novastar n9
N9
Seamless Switcher
N9 – це високопродуктивний багатоекранний відеокомутатор, розроблений NovaStar. Використовуючи високопродуктивні технології обробки відео, він здатний обробляти та виводити зображення надвисокої якості. N9 також забезпечує потужну можливість прийому відеосигналу. Він може підтримувати 9 входів та 4 виходи DVI одночасно. Один N9 може завантажувати до екрана 8K і кілька блоків N9 можуть бути каскадно підключені для виведення.
● До 9 входів, включаючи 1 × двоканальний DP 1.1 (можна замінити на HDMI 1.4, DP 1.1 або двоканальний DVI), 2 × HDMI 1.3 (можна замінити на DVI/VGA/CVBS), 4 × DVI, 1 × DP 1,2 та 1 × 3G-SDI.
  Одночасно підтримується до 7 шарів. Максимум. роздільна здатність кожного шару: 3840 × 2160, 7680 × 1080 або 1920 × 4320.
● Налаштування користувача BKG Ви можете завантажити файл зображення з керуючого комп'ютера або захопити вихідне зображення, яке відображається на екрані, як зображення BKG. 

  32 пресети. Всього 32 користувацьких пресета можуть бути створені та збережені як шаблони, які можна використовувати безпосередньо.

novastar n9
Nova Star j6
J6
Seamless Switcher
  Підтримує широкий спектр відеовходів, розділених на 4 групи з 8 роз'ємами, включаючи 1× HDMI (або VGA або DVI), 4× DVI, 2× SDI та 1× DualLink DVI (або HDMI 1.4, або DP1).
● Вхідна роздільна здатність входу A підтримує 4K × 2K при 30 Гц. Інші входи підтримують 1920×1080 @ 60 Гц, які мають зворотну сумісність.
● Підтримує 5 × виходів, включаючи 4 групи з 8 роз'ємами DVI для з'єднання сплайсингу, та 1 × вихід попереднього перегляду HDMI.

  Вихідна роздільна здатність налаштовується. Ширина зрощування 4 каналів може становити до 15360×600.

  Забезпечує 21 ефект переходу для покращення та представлення зображень з професійною якістю.

● Інтуїтивно зрозумілий РК-дисплей на передній панелі та зрозумілі світлові індикатори кнопок спрощують керування LED-дисплеєм.

Заснований на потужній платформі обробки FPGA, J6 підтримує швидке безшовне перемикання будь-якого джерела вхідного сигналу та підтримує ефекти переходу, такі як поступове зникнення тощо.
Крім того, J6 може працювати з новим програмним забезпеченням інтелектуального управління V-Can, щоб забезпечити більше ефектів зведення екрана.
Nova Star j6
Nova Star C1
C1
Настільна консоль
Nova Star C1
  Підтримує два РК-екрани, один для моніторингу, другий -  сенсорний.  Під час роботи користувачі можуть переглядати на одному із РК-екранів вхідні дані статус джерела, стан попереднього перегляду та стан виходу на світлодіодному дисплеї, тому загальна ситуація знаходиться під контролем.
● Підтримує керування до 16 термінальних пристроїв. 

  Підтримує керування процесорами для об'єднання  відео NovaStar.

Підтримує екранну мозаїку, налаштування якості вихідного зображення, BKG налаштування, налаштування EDID, тестові шаблони та перехід зі звичайного дисплея на затемнення одним натисканням кнопки.

Підтримує до 16 пресетів .

Підтримує попереднє копіювання, використання попередньо встановлених шаблонів, попереднє налаштування, збереження користувацьких пресетів, попереднє очищення даних, блокування попередньо встановленої області на операції C1 панель

Підтримує до 8× шарів, 1×OSD, 1×BKG та 1×LOGO .

Підтримує конфігурацію шарів форми та маски шару .

Підтримує 13-шарові ефекти переходу та налаштування тривалості переходу.

Підтримує ручне налаштування ефекту переходу від загасання шарів за допомогою T-Bar.

ОБЛАДНАННЯ NOVA STAR

ТІЛЬКИ ЯКІСНЕ І НАДІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ

Media Display є офіційним дистриб'ютором Nova Star на території України.  Ми пропонуємо якісний сервіс, техпідтримку та обладнання за найнижчими цінами.

Рукопожатие

Відправити запит

 

Наші спеціалісти  оперативно та грамотно допоможуть підібрати обладнання для вирішення Вашого завдання.

Чудово! Повідомлення отримано.

Якорь 1
bottom of page