270230745_291485713036419_4936380827303964713_n_edited.png

СВІТЛОДІОДНІ ЕКРАНИ ВИРОБНИЦТВО ТА ПРОДАЖ

У нас власний завод в Одесі, на якому виготовляємо рекламні світлодіодні екрани та led медіафасади. З 2007 року виробили та встановили 230 світлодіодних екранів.

270858079_3123643917956920_7586316291343296207_n.jpg
270230745_291485713036419_4936380827303964713_n.jpg

МЕДИАЕКРАНИ ДЛЯ ТОРГОВЕЛЬНИХ ЦЕНТРІВ

производство светодиодных экранов
лед экраны производство

ВИРОБНИЦТВО ЛЕД ЕКРАНІВ

Не знаєте, де купити лед екран? Шукайте світлодіодний екран за ціною від виробника із гарантією 36 місяців? Тоді Ви звернулися за адресою.

Наші інженери щодня працюють над удосконаленням led екранів. Ми спеціалізуємося на виробництві та монтажі рекламних екранів для торгових центрів та бутіків, фуд-кортів та ресторанів, концертних майданчиків та театрів, розважальних комплексів та нічних клубів.

Світлодіодний led екран нашого виробництва - це якісне і надійне обладнання здатне вирішити будь-які рекламні завдання наших клієнтів.

Ми відкриті для спілкування та проектів. Завжди готові прийняти гостей у нас на виробництві, продемонструвати роботу різних led екранів, відповісти на питання і прийти до оптимального рішення.

ЛЕД ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ З ВИСОКОЮ РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЬЮ ВЖЕ В УКРАЇНІ

Бажаєте отримати яскраве та деталізоване зображення на вуличному led екрані з мінімальними розмірами? Ми допоможемо вам вирішити це завдання! Наприклад, можна реалізувати лед екран Full HD (1920х1080 пікселів) на площі розміром 4,80 х 2,72 м. При такому рішенні крок пікселя 2,5 мм, відстань з якої буде комфортно дивитися на екран - 5 м., а мінімальна відстань - 3 м

Outdoor-smd1921-192mm-x-192mm-p3.jpg

OUTDOOR P2.5

OUTDOOR P3

З НАМИ СПІВПРАЦЮЮТЬ

ARBER.png
Epicentrk_logo.png
Мост Сити лого
оушен плаза лого
Neo-Plaza лого
Gulliver logo
Gorodok Gallery лого
Сады Победы лого
Таврия В лого
Levis лого
Guess лого
Kadorr Group лого
Ибица лого
дворец искусств Украина лого
Victory Hall лого
гибкие лед экраны

НЕСТАНДАРТНІ РІШЕННЯ

В даний час багато архітекторів і дизайнерів хочуть, щоб їх об'єкти виглядали унікальними, тому для реалізації їх ідей використовуються гнучкі і прозорі led екрани. Крок пікселя може бути різним залежно від завдання. Оптимальна відстань перегляду близько 4-5 метрів. Такі світлодіодні екрани легко впишуться в будь-яку архітектурну форму, зберігаючи всі характеристики звичайного екрану rgb. Прозорий лед екран виглядатиме нестандартно у будь-якій вітрині, при цьому можна буде бачити, що відбувається всередині торгового залу.

led экраны для помещений

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ПРИМІЩЕННЯ

Яскраві та надійні led екрани для приміщень від компанії MEDIA DISPLAY. Ми працюємо по всій Україні та вже реалізували сотні проектів у таких містах, як: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Миколаїв, Херсон та багатьох інших. Наші менеджери допоможуть вам знайти найбільш підходящі smd екрани, в залежності від призначення приміщень, розташування, кроку пікселя і ваших особистих уподобань.

светодиодный экран для улицы

СВІТЛОДІОДНИЙ ЕКРАН ДЛЯ ВУЛИЦІ

Світлодіодний вуличний екран для реклами – це новий напрямок у сфері рекламних технологій. Світлодіодні рекламні вуличні екрани - це те, що точно не зможе пройти жоден потенційний клієнт, не звернувши уваги. За статистикою, кожен третій перехожий зупиняється, щоб переглянути яскраве та динамічне шоу, яке транслюється на led екран.

медиафасад цена

МЕДІАФАСАД

Медіафасади для реклами добре вписуються в сучасний міський пейзаж. Служать передачі будь-якого виду графічної інформації. Можливість встановлення світлодіодного медіафасаду на будь-якій поверхні будівлі робить led рекламу більш помітною та привабливою.

светодиодный экран

СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР КОМПАНІЇ KINGLIGHT

KINGLIGHT OPTOELECTRONICS CO., LTD - найбільший завод з виробництва світлодіодів для екранів як внутрішнього, так і зовнішнього застосування.

Світлодіоди kinglight відрізняються надійністю та тривалим ресурсом у 100000 годин, чим і завоювали довіру у професіоналів по всьому світу. ​

 

Відсоток браку менше 0,01% – це відмінний показник. Як показує практика та наш особистий досвід, у багатьох інших виробників цей показник значно гірший. Випадків виходу з ладу до закінчення заявленого ресурсу мало буває. Така надійність забезпечується за рахунок багаторівневої системи контролю якості на заводі, що включає перевірку на лініях штучного старіння.

партнер kinglight

СВІТОДІОДНІ ЕКРАНИ ДЛЯ БІЗНЕСУ ТА РЕКЛАМИ

Ключові принципи нашого підприємства – якісний сервіс та адекватні ціни. Ми чудово розуміємо, що наша рекламна led продукція повинна служити не один рік, тому при виробництві світлодіодного екрану для реклами ми використовуємо надійні, перевірені часом, світлодіоди та мікросхеми.

ВІДПРАВИТИ ЗАПИТ

Ми готові спільно з Вами розробляти унікальні проекти, які вигідно відрізнятимуть Вас від конкурентів.